سه شنبه , اسفند ۸ ۱۴۰۲
صفحه اصلی / آموزشی / بهترین نرم افزارها برای طراحی دیجیتال

بهترین نرم افزارها برای طراحی دیجیتال

Microsoft Paint 3D

نرم‌افزار Microsoft Paint 3D یکی از بهترین نرم‌افزارهای رایگان برای طراحی دیجیتال می‌باشد که سایر ابزارهای مورد نیاز برای طراحی دیجیتال را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر انواع مختلف براش، تعداد زیادی مدل‌های سه بعدی و دوبعدی‌ نیز در این نرم‌افزار وجود دارند. همچنین کاربر این امکان را دارد تا از نورپردازی برای مدل‌های خود استفاده کند.

Autodesk Sketchbook

علاوه بر مجموعه بزرگی از براش‌ها کاربر این امکان را دارد تا با اضافه کردن تکسچر به براش‌ها، جلوه بصری خاصی را ایجاد کرده و در ادامه با ذخیره کردن براش ایجاد شده آن را در پروژه‌های بعدی استفاده کند. این ابزار با راهنماهای پیشرفته پرسپکتیو، گزینه‌هایی مانند Transform و Distort انتخاب مناسبی برای طراحان دیجیتال به شمار می‌آید.

 

Clip Studio Paint

با استفاده از این نرم‌افزار کاربر این توانایی را دارد که سایر طراحی‌های دیجیتال، انواع مختلف حرکات کاراکتر برای انیمیشن و انواع کانسپت آرت را طراحی کند. هر خطی که کاربر در این نرم‌افزار طراحی می‌کند به وکتور تبدیل شده و کاربر این امکان را دارد تا در ادامه به صورت دلخواه ویرایش‌های مورد نظرش را انجام دهد. راهنمای پرسپکتیو کاربر را قادر می‌سازد تا با ایجاد چندین نقطه در بک گراند طراحی‌های واقع گرایانه ای را ایجاد کند.

 

Adobe Photoshop

توانایی تنظیم ضخامت و سایز براش، کار با لایه‌های مختلف و امکان خنثی کردن هر اشتباهی که در طراحی به وجود می‌آید تنها چند مزیت کوچک از نرم‌افزار Adobe Photoshop می‌باشد. این نرم‌افزار را می‌توان بهترین ابزار برای طراحی دیجیتال نامید همچنین این ابزار با قلم های نوری XP Pen سازگاری زیادی دارد و هنگام طراحی مدل‌های پرجزئیات دقت و حساسیت آن کاملاً به چشم می‌آید.

درباره Morteza Akbari

این مطالب را نیز ببینید!

مجموعه ابزارهایی برای تولید کاراکترهای سه بعدی

اطلاعات مجموعه ابزار FaceBuilder کمپانی های KeenTools وReallusion ابزار FaceBuilder برای نرم افزار Blender به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *