درباره ما:

صنعت گرافیک کامپیوتری یا همان CG در جهان مخصوصا کشورهای اصلی توسعه دهنده این صنعت مثل آمریکا کانادا انگلیس وغیره با تکیه بر دانش و حمایت هایی که از جانب سازمانهای خصوصی و دولتی میشوند روز به روز در حال پیشرفت و ترقی هستند.

از آنجا که کشور عزیزمان ایران در عرصه های دیگر همچون نانو ، پزشکی و تکنولوژی در حال پیشرفت و رشد است بر آن شدیم تا در این راه قدمی پایدار برداریم و با برنامه ریزی بلند مدت به این پیشرفت سرعت بخشیم.

بدیهی است با پیشرفت روز افزون این صنعت ، میتوان در حوزه انیمیشن ، جلوه های ویژه و  بازی های کامپیوتری که نقش بسازی در فرهنگ کشور ایفا میکند پیشرفت قابل توجهی داشته باشیم.

این وبسایت سعی دارد با تکیه بر شعار اصلی خود یعنی “ما باهم بهترین میشویم” قدم بزرگی در پیشرفت صنعت هنرهای دیجیتال بردارد که این امر بدون حمایت و مشارکت اعضای اصلی این وبسایت که شما هنرمندان و حامیان عزیز باشید امکانپذیر نخواهد بود.

روند کار ما:

این سایت بستر را برای افراد مستعد آماده میکند تا با شرکت در مسابقاتی که در این سایت طراحی و اجرا میشود بتوانند استعداد های خود را شکوفا کنند.بدین صورت که بعد از طراحی و قرارگرفتن فراخوان مسابقه ، شرکت کننده در آن ثبت نام کرده و مبلغی که برای آن مسابقه تعیین شده را پرداخت میکند و وارد انجمن مسابقات میشود و در محیط کاملا قانون مند وسالم شروع به کار میکند.روند کاری خود را مرحله به مرحله قرار داده و تا انتهای زمان مشخص شده در آن مسابقه پیش رفته و کار خود را به پایان میرساند.در انتها کار ها جمع آوری شده و مورد بررسی داورهای مطرح و مجرب قرار میگیرد و درانتها با اهدای جوایزی که از ثبت نام شرکت کننده ها و حامیان مسابقه جمع آوری شده بود از او تقدیر و تشکر میشود.

هدف ما:

برگذاری مسابقات آزاد و موضوعی در زمینه های مختلف باعث رشد استعداد هنرمندان جوان ما شده و تاثیر زیادی روی بدنه CG کشور خواهد گذاشت.

فواید شرکت در مسابقات :

abtus_pic

1- سطح دانش و تجربه شرکت کننده افزایش می یابد.

2- رزومه یا نمونه کار های فرد شرکت کننده بیشتر میشود.

3- سرعت انجام پروژه در بازه زمانی مشخص به مراتب بیشتر میشود.

4-برقراری ارتباطات شغلی جدید و دیده شدن هرچه بیشتر توسط  شرکت ها و افراد…

5- رقابت باعث افزایش انگیزه در فرد شرکت کننده شده و میتواند هدفمند تر به کار خود نگاه کند.

6-گرفتن نقطه نظرات مثبت از اساتید و داوران مسابقه جهت  هرچه بهتر شدن کار.

7-گرفتن پروژه های خارج از کشور و کسب درآمد این چنینی.

8-برنده شدن در مسابقه و کسب جایزه.

امید است با تکیه بر دانش روز دنیا و حمایت شما عزیزان و یاری خداوند بتوانیم قدمی برای پیشرفت این صنعت در کشور عزیزمان ایران برداریم.