مسابقه6

برای دیدن سایز اصلی عکس روی آن کلیک کنید
تاریخ ثبت اثر: 95/09/4

اطلاعات تماس: 09127626460 / 09015723978
farahani.hr@gmail.com

 

st1
hamidreza farahani

نام: حمیدرضا فراهانی

موقعیت: نفر اول
نام اثر: انگشتر گل پاوه
نرم افزار های استفاده شده :

جوایز:
برنده یک عدد نیم سکه بهار آزادی + رزین اثر
کارت تخفیف ویژه خرید از فروشگاه EcityVFX.com
سه ماه اشتراک رایگان از سایت
CGTools.ir

از زبان صاحب اثر:
تجربه شرکت در این مسابقه و نظرات اساتید و داوران و دوستان برام بسیار ارزشمند بود و کارگشا. به بسیاری از دوستانم شرکت توی این مسابقه رو پیشنهاد کردم. برای خود من کسب رتبه چندان اهمیت نداشت بلکه به نمایش گذاشتن یک کار برای نقد به جهت کسب تجربه اهمیت داشت.

چیدمان سنگ ها روی کار خوب و زیبا کار شده و نقطه قوت این اثر محسوب میشه. تناسب چیدمان برگ ها هم زیباست. اگر زمان بیشتری برای بازوی کار چه از لحاظ مدلینگ و چه از نظر طراحی صرف میشد برای عنوان مدلینگ مناسب تر بود. (سید حامد طباطبایی)

چیدمان سنگ به خوبی صورت گرفته است ولی شاید با تغییر رج سنگ نمای بهتری در بین کار میشد ایجاد کرد که البته بعد از تولید چندان به چشم نمی آید. از لحاظ فنی بسیار خوب انجام گرفته و شاید نقطه ضعف این کار را تشابه فراوان کارهایی از این قبیل در بازار دانست. (محمدحسین آهنی)

کار خوبیه و قابل اجراست. نکات فنی رعایت شده و نسبت به مراحل اجرایی که تو گروه دیدم این کار رو اجرا شدنی میبینم. اما متاسفانه ایده کار خیلی خاص و خوب نیست. شبیه به این کار هم نمونه ی خارجی و هم ایرانی داره. (علیرضا فهام)

برای دیدن سایز اصلی عکس روی آن کلیک کنید
تاریخ ثبت اثر: 95/09/4

اطلاعات تماس: 09355247506
smm.mr59@Yahoo.com

 

st2
mohamad musavi

نام: سید محمد موسوی

موقعیت: نفر دوم
نام اثر: انگشتر مردانه
نرم افزار های استفاده شده :

جوایز:
رزین اثر
کارت تخفیف ویژه خرید از فروشگاه EcityVFX.com
دو ماه اشتراک رایگان از سایت
CGTools.ir

از زبان صاحب اثر:
از مدیران و داوران محترم بسیار تشکر میکنم. مسابقه خوب و پرباری بود اولین جایره ای که من از این مسابقه گرفتم تجربه و دوستان خیلی خوبی هست که بدست آوردم. منتظر دور جدید مسابقه هستم.
ما باهم بهترین میشویم

با در نظر گرفتن فعالیت خطی  اولیه و ایده پردازی های بعدی اثر نهایی به خوبی مدیریت شد. ارائه اکثر کارها هم از نظر بصری در حد متوسط قابل قبول هست. برای مدلینگ هم از اکثر آثار توقع بالاتری داریم که انشاالله با صرف وقت و حوصله بیشتر کارها دارای تکنیک ها و نکات مدلینگ بیشتری خواهد شد. (سید حامد طباطبایی)

انگشتر مردانه بسیار زیبایی طراحی شده که از احاظ فنی تقریبا میتوان بی عیب دانست. نکته ای که در این طرح وجود دارد باز مشابهت کار به کارهای موجود بازار است و البته نکته دیگری که شاید از لحاظ زیبایی شناسی بتوان بیان کرد. جهت قرار گرفتن طرحها است که با حضور نگینی ارزشمند در این کار جهت آن باید اشاره به بالا داشته باشد. (محمدحسین آهنی)

از نظر طراحي كار تميز و پر زحمتيه و نكات فني رعايت شده، اما از نظر ايده ضعيفه ، و تو بازار نمونه مشابهش هست. (علیرضا فهام)

برای دیدن سایز اصلی عکس روی آن کلیک کنید
تاریخ ثبت اثر: 95/09/4

اطلاعات تماس: ۰۹۲۱۲۲۷۶۰۳۹
whitepen00@yahoo.com
 

st3

نام: الهه عبدالمالکی

موقعیت: نفر سوم
نام اثر: انگشتر ریتم
نرم افزار های استفاده شده :

جوایز:
رزین اثر
کارت تخفیف ویژه خرید از فروشگاه EcityVFX.com
یک ماه اشتراک رایگان از سایت
CGTools.ir

از زبان صاحب اثر:
تجربه بسیار خوبی بود. دیدن کارسایرین درجریان مسابقه حس رقابت را بیشتر بوجود میاورد. ان شاالله برگزاری این مسابقات تداوم داشته باشد.

از نظر ایده بسیار جذاب و جالب پتانسیل بسیار قوی ای در دل کار هست. مدلینگ ساده تمیز و بی نقص هست. تناسب و تعادل کار روی دست جای کار بیشتری داره که البته با در نظر گرفتن فشن بودن کار تا حدی رفع میشه. جا داره که برای مسابقات مدلینگ نکات مدل سازی پیچیده تری با حفظ زیبایی استفاده بشه. به امید موفقیت های بیشتر طراح محترم. (سید حامد طباطبایی)

از لحاظ طرح و ابتکار شاید بتوان نسبت به بقیه طرحها امتیاز قابل ملاحظه ای به ابن طرح داد ولی وقتی در مورد جواهری پوشیدنی صحبت به میان می آید گزینه های دیگری هم باید در نظر گرفته شود. اولین گزینه قابلیت اجرایی بودن این طرح است و مطلب بعدی راحتی استفاده به عنوان جواهر پوشیدنی است. در کل میتوان گفت این اثر نیاز به اجرای مجدد دارد که با رعایت این نکات میتواند یکی از اثرهای خوب نه فقط در ایران بلکه در سطوح جهانی باشد. (محمدحسین آهنی)

این کار از نظر ایده و طرح تحسین برانگیزه. تو قسمت بالای انگشتر خیلی مستحکمه و از نظر فنی قابل اجراست. اما تو قسمت بازو اتصال خیلی ضعیف و شکنندس. مشکل بزرگ این کار رینگ کار و اتصالشه. اگر آویز بود خیلی بهتر بود. (علیرضا فهام)